Hakkımızda

Firma Hakkında

Hakkımızda Prolektro Elektrot hakkında kurumsal bilgilerin yer aldığı sayfadır. Bu sayfa aracılığı ile işletmemiz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.
Hakkımızda

1993 yılında kurulan firmamız kaplama sanayisine ve su şartlandırma sektörüne yönelik pvc asit kazanları, boru, fittings & ek parçaları, pvc kollektörler, özel amaçlı plastik platformlar üretimi ve tamiratı konusunda halen faaliyetini sürdürmektedir. İmalat ve tamirat konusunda ülkenin önde gelen firmalarıyla çalışmakla birlikte referans sayılabilecek işlere de imza atmaktadır.

Otomobil ve motorsiklet plastik aksam tamiratı konusunda ihtiyaca yönelik çözümler 1994 yılında firmamız bünyesinde ayrı bir ekiple başlatılırken bu konuda ülkede ilk olma özelliğinin haklı gururunu yaşamaktadır. Konusunda her geçen gün kendisini geliştiren firmamız plastik sektöründe yeniliklerin ve değişen teknolojilerin sürekli takipçisi olarak imajını korumaktadır.

Bugün gelinen noktada ülke bazında eksikliği hissedilen otomobil ve motorsiklet plastik aksam onarım ekipmanlarında farklı firmaların ürettiği plastik aksamlarla tam uyumlu ve düşük maliyetli kaynak elektrotları, profesyonel plastik kaynak makineleri imalatı, servis hizmetleri, yurtiçi ve yurtdışı pazarlaması firmamız bünyesinde devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Plastik sektöründe uluslar arası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak, saygın güvenilir ve tercih edilen Marka olma özelliğini arttırarak sürdürmek. ulusal ölçekte kazandığı başarıları, uluslar arası arenaya da taşımak ve plastik kaynak ekipmanları olarak önde gelen isimlerinden olmak.

MİSYONUMUZ


25 yıllık birikimi ulusal ekonomiye yarar sağlayan Ar-Ge çalışmaları sonucunda gayri safi yurt içi hasılaya destek ve yardımcı olmak.

Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen, modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek, uzun vadede karlılığın ürün ve hizmet kalitesinden geçtiği bilinciyle hareket etmek, her koşulda sektöründe ekonominin gelişimine katkıda bulunmak, pazarın ihtiyacına göre güven duyulan ürün geliştiren Marka anlayışıyla sürdürülebilirliğini sağlamak.

STRATEJİMİZ

Plastek pvc inş.san tic ltd şti. olarak plastik sektöründe plastik kaynak ekipmanları imalatı ve ürün çeşitliliği arttırarak, plastik kaynak sektöründe özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir.

Firma gelişme ve büyüme stratejisi ise, plastik kayanak sektöründe yıllara dayanan deneyim ve birikimini ulusal ve uluslararası gelişmekte olan plastik sektöründe yenilik ve fark yaratan Marka olmaktır.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

Prolektro, müşteri odaklı çalışarak; uygun fiyatlarla kaliteli malzeme üretimi ve zamanında teslim gibi değişmez prensipleriyle hizmet vermeyi garanti eder.Bu amaç dahilinde; sektördeki başarısı hizmet, dürüstlük ve kalite temeli üzerine kurulan prolektro , sizlerin de varlığı ve işbirliği ile bugünlere gelmiştir.